• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Aktuální nabídka

Podzimní poznávací pobyt na Jižní Moravě

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy Hodonína jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity zdejšího regionu.

Léto na Moravském Slovácku

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy Hodonína jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity zdejšího regionu.

Poznání a krásy Slovácka s hotelem Panon

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity regionu.

Ozdravný a relaxační pobyt v lázeňském městě Hodonín

Víkendový pobyt v lázeňském městě Hodonín naplněný energií, pohybem a relaxací.

Září - Strážnické rockové slavnosti

Přijměte srdečné pozvání na již tradiční Strážnické rockové slavnosti, konané pod záštitou viceprimátora Strážnice PhDr. Waltera Bartoše. Každým rokem se se můžete těšit na skvělé hudebníky z oblasti rocku a blues.

Září - Václavský burčákový pochod

Zveme Vás na podzimní jižní Moravu, která je plná burčáků. Můžete si tak naplánovat trasu která je optimální. Právě pro Vás nabídneme Václavský burčákový pochod.

Září - Bzenecké krojované vinobraní

Akce je oslavou vína a lidí, kteří jej vyrábí, ať už pro radost, zálibu nebo prodej. Návštěvník má možnost shlédnout mnohé pestré kroje Slovácka a slyšet všudypřítomnou lidovou muziku hudců a samozřejmě ochutnat burčák a ročníková vína místních vinařů.

Září - Čejkovické bylinkové slavnosti

První zářijovou neděli 3. září v 10:30 hodin zahájíme v moderním areálu na kopci nad historickými Templářskými sklepy „Čejkovické bylinkové slavnosti“. Slavnosti bylin, čajů a koření spojené s bohatým doprovodným programem

Září - Pálavské vinobraní

Hudební vystoupení zazní na šesti scénách a najdete v něm zástupce popu, rocku, jazzu, vážné i lidové nebo dechové hudby.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální nabídka