• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Aktuální nabídka

Prosinec -Firemní Vánoční večírek na hotelu Panon v Hodoníně

Zpříjemněte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitcích, relaxaci či jiných aktivitách v hotelu Panon.

Listopad - Bzenecké Svatomartinské slavnosti 2017

Navštivte Bzenecké Svatomartinské slavnosti 11.11.2017. Začátek akce je od 14:00

Listopadové Svatomartinské hodování s hotelem Panon

Zveme Vás na Moravské Slovácko za poznáním a poučením, které ve značném rozsahu získáte v tomto zajímavém regionu, patřící k nejúrodnějším a nejteplejším oblastem naší vlasti. Měsíc Svatomartinských hodů symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Listopad je oslavou mladých vín, hojnosti a gastronomických zážitků.

Listopad - Svatokateřinské slavnosti vína

Spolek vinařů Búdy Mutěnice vás zve do areálu sklepů Búdy na VII. ročník Svatokateřinských vinařských slavností. Otevřeno bude do dvaceti sklepů s možností ochutnat i mladé víno ročníku 2017.

Říjen - Burčákový pochod Mutěnice

Hotel Panon Vás zve na tradiční Burčákový pochod. Burčákový pochod Mutěnice je prestižní, poměrně vyhledávaná akce, které se můžete zúčastnit jen a pouze 1 x za rok.

Říjen - Víno a dýně

Hotel Panon Vás zve na tradiční akci víno a dýně. Začátek akce 28.10.2017 v 11:00 hodin, dýňové speciality už neodmyslitelně patří k našemu dni mezi sklepy… K dobré náladě nám zahraje živá muzika.

Říjen - Burčákový pochod Milotice

Hotel Panon Vás zve na Jižní Moravu. V říjnu se zde koná několik burčákový pochodů. Už je jen na Vás, jakou trasu vyberete.

Říjen - Sv. Václavské krojované hody

Hotel Panon Vás zve na tradiční moravské hody do Dolních Bojanovic, které se uskuteční od 1.-3.10.2017

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální nabídka