• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Aktuální nabídka

Fašank a Velikonoce

Zveme Vás na celodenní program, který se uskuteční v Muzeu vesnice jihovýchodní Moravy ve Strážnici pod názvem „ FAŠANKY, FAŠANKY, VELKÁ NOC IDE“.

Volné pracovní místo - účetní

Hotel Panon v Hodoníně přijme do trvalého pracovního poměru účetní.

Hodonínský fašank

ZVEME VÁS NA HODONÍNSKÝ FAŠANK V SOBOTU 10. ÚNORA 2018.

Prosinec -Firemní Vánoční večírek na hotelu Panon v Hodoníně

Zpříjemněte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitcích, relaxaci či jiných aktivitách v hotelu Panon.

Listopad - Bzenecké Svatomartinské slavnosti 2017

Navštivte Bzenecké Svatomartinské slavnosti 11.11.2017. Začátek akce je od 14:00

Listopadové Svatomartinské hodování s hotelem Panon

Zveme Vás na Moravské Slovácko za poznáním a poučením, které ve značném rozsahu získáte v tomto zajímavém regionu, patřící k nejúrodnějším a nejteplejším oblastem naší vlasti. Měsíc Svatomartinských hodů symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Listopad je oslavou mladých vín, hojnosti a gastronomických zážitků.

Listopad - Svatokateřinské slavnosti vína

Spolek vinařů Búdy Mutěnice vás zve do areálu sklepů Búdy na VII. ročník Svatokateřinských vinařských slavností. Otevřeno bude do dvaceti sklepů s možností ochutnat i mladé víno ročníku 2017.

Říjen - Burčákový pochod Mutěnice

Hotel Panon Vás zve na tradiční Burčákový pochod. Burčákový pochod Mutěnice je prestižní, poměrně vyhledávaná akce, které se můžete zúčastnit jen a pouze 1 x za rok.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální nabídka