• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Aktuální nabídka

Říjen - Burčákový pochod Mutěnice

Hotel Panon Vás zve na tradiční Burčákový pochod. Burčákový pochod Mutěnice je prestižní, poměrně vyhledávaná akce, které se můžete zúčastnit jen a pouze 1 x za rok.

Říjen - Víno a dýně

Hotel Panon Vás zve na tradiční akci víno a dýně. Začátek akce 28.10.2017 v 11:00 hodin, dýňové speciality už neodmyslitelně patří k našemu dni mezi sklepy… K dobré náladě nám zahraje živá muzika.

Říjen - Burčákový pochod Milotice

Hotel Panon Vás zve na Jižní Moravu. V říjnu se zde koná několik burčákový pochodů. Už je jen na Vás, jakou trasu vyberete.

Říjen - Sv. Václavské krojované hody

Hotel Panon Vás zve na tradiční moravské hody do Dolních Bojanovic, které se uskuteční od 1.-3.10.2017

Říjen – měsíc burčáků s hotelem Panon

Zveme Vás na Moravské Slovácko za poznáním a poučením, které ve značném rozsahu získáte v tomto zajímavém regionu, patřící k nejúrodnějším a nejteplejším oblastem naší vlasti.

Září - Václavský burčákový pochod

Zveme Vás na podzimní jižní Moravu, která je plná burčáků. Můžete si tak naplánovat trasu která je optimální. Právě pro Vás nabídneme Václavský burčákový pochod.

Září - Bzenecké krojované vinobraní

Akce je oslavou vína a lidí, kteří jej vyrábí, ať už pro radost, zálibu nebo prodej. Návštěvník má možnost shlédnout mnohé pestré kroje Slovácka a slyšet všudypřítomnou lidovou muziku hudců a samozřejmě ochutnat burčák a ročníková vína místních vinařů.

Září - Strážnické rockové slavnosti

Přijměte srdečné pozvání na již tradiční Strážnické rockové slavnosti, konané pod záštitou viceprimátora Strážnice PhDr. Waltera Bartoše. Každým rokem se se můžete těšit na skvělé hudebníky z oblasti rocku a blues.

Září - Strážnické vinobraní

Další ročník Strážnického vinobraní se bude konat dne 9. 9. 2017

Září - Čejkovické bylinkové slavnosti

První zářijovou neděli 3. září v 10:30 hodin zahájíme v moderním areálu na kopci nad historickými Templářskými sklepy „Čejkovické bylinkové slavnosti“. Slavnosti bylin, čajů a koření spojené s bohatým doprovodným programem

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální nabídka