• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Aktuální nabídka

19. Košt ovocných pálenek a kysaného zelí 18. ledna 2020 Mikulčice

Zůčasněte se již 19. ročníku ochutnávky ovocných pálenek a kysaného zelí, která se uskuteční 18.01.2020 od 14:00 do 21:00 v Kultudním domě v Mikulčicích.

Adventní mikulášský víkend v Sonnentoru v Čejkovicích

Zažijte mikulášské radovánky v prostorách Sonnentoru a Templářských sklepech v Čejkovicích 7.-8.12.2019 od 10:00 do 17:00 hod. Těšit se můžete na Mikuláše, anděly, čertovské hrátky u Templářů, adventní jarmark, dětský folklórní soubor, exkurzi do výrobny čajů, vánoční dezerty i na svařák.

Advent na JIŽNÍ MORAVĚ

Srdečně Vás zveme prožít příjemné období adventu na jižní Moravě. Jelikož se náš hotel nachází pouhých 100 km od Vídně, mohou se naši hosté vypravit na výlet do hlavního města Rakouska a navštívit místní vánoční trhy, které se konají od poloviny listopadu až do Vánoc. Večery je možné zpestřit návštěvou vinných sklepů nebo místního minipivovaru.

Listopad - Svatokateřinské slavnosti vína

Spolek vinařů Búdy Mutěnice vás zve do areálu sklepů Búdy na VII. ročník Svatokateřinských vinařských slavností. Otevřeno bude do dvaceti sklepů s možností ochutnat i mladé víno ročníku 2019.

Podzimní poznávací pobyt na Jižní Moravě

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy Hodonína jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity zdejšího regionu.

Říjen - Víno a dýně - 26.10.2019

Hotel Panon Vás zve na tradiční akci víno a dýně. Začátek akce 28.10.2017 v 11:00 hodin, dýňové speciality už neodmyslitelně patří k našemu dni mezi sklepy… K dobré náladě nám zahraje živá muzika.
Přihlásit se k odběru RSS - Aktuální nabídka