• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Moravské vinařské stezky s hotelem PANON

Moravské vinařské stezky, to je 1.200 km dlouhá síť cykloturistických tras spojených do 10 okruhů, pojmenovaných podle vinařských oblastí. 11-tá Skalická vznikla na moravsko-slovenském příhraničí.

Cyklostezky mají různou obtížnost jak pro náročné cyklisty, tak pro rodiny s dětmi. Turistická infrastruktura (odpočívadla, infotabule, značení apod.) se rok od roku významně vylepšuje.

Trasu dle svých požadavků si sami můžete vybrat zde:
https://www.stezky.cz/vylety?gclid=EAIaIQobChMImfSnpean7gIVRaOyCh3ukQvsEAAYAyAAEgLulfD_BwE

Cyklostezky vedou:
- Přírodními krásami - lužní louky a lesy, vinice, Chřiby, Bílé Karpaty
- Historickými památkami – zámek Lednice, zámek Milotice
- Zajímavostmi Slovácka – sklípky, skanzeny, rozhledny, muzea
- Slovenskem  -Skalica - DK Jurkoviče, rotunda sv.Jiří, Dolina-Bike arena.    -Holíč – zámek,mlýn, zám.hřebčín, kostelík sv. Margity

Hotel Panon Vám poskytne ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích (dvě kategorie dle výběru), klimatizovaná hotelová restaurace se postará o výbornou moravskou kuchyni. Kola uschováte zdarma v hotelové garáži. A těm, kteří přijeli bez kol, zařídíme zapůjčení kol, elektrokol, koloběžek nebo elektrokoloběžek e-Kostky  v místních půjčovnách.

Unavené tělo můžete zregenerovat pomocí relaxačních masáží přímo na hotelu (objednávky) nebo v denních Lázních Hodonín Bliss Day Spa - rehabilitační bazén, dva whrilpooly, čtyři sauny, čtyři sprchy ( jodové,masážní a ochlazovací), lokální hybernace, vyhřívaná lavice s Kneippovou léčbou a odpočívárna. Zregenerovat můžete také na koupališti, které se nachází 200m od hotelu

 

 

Slevy, které Vám hotel Panon zajistil u našich partnerů:
-10% Plavba po řece Moravě
-10% Trampolínové centrum Jump Street
-20% Půjčovna kol, elektrokol a koloběžek
-50% Vstup na letní koupaliště
-50% Vstup do Denních lázní Bliss Day Spa
-50% Vstup do ZOO

 

Přejeme krásný pobyt a zdárné zdolávání tras!