• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

O nás

 

Naše poloha

Hotel zaujímá v regionu SLOVÁCKA dominantní postavení nejen ve své ubytovací kapacitě, ale i v dalších hotelových službách, poskytovaných ve výhodných cenových relacích.

Má výhodnou polohu. Leží v blízkosti státní hranice se Slovenskem a nedaleko hranic s Rakouskem.

Ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a 4 apartmánech.

Check in: 14:00 hod.
Check out: 10:00 hod.

 

Služby

HOTEL PANON poskytuje kvalitní ubytování ve suitách s vířivou vanou, ev. s finskou saunou

a dále v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Bezdrátový WI-FI systém lze využívat bezplatně.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, snack-bar, klimatizovaný seminární sál, umožňující uspořádání různých odborných a společenských jednání. V letním období je příjemné posezení  v hotelové restauraci s možností podávání širokého sortimentu specialit, výběrových regionálních vín a chlazených nápojů.

 

V blízkém okolí

V zimním období lze navštěvovat krytý plavecký bazén se saunami, tenisovou halu, squashovou halu aj.

V letním období je možno využít areál zrekonstruovaného koupaliště se třemi bazénys vodními atrakcemi pro děti, hřiště pro volejbal, tenisové kurty i travnaté fotbalové hřiště.

Celý region je protkán četnými stezkami pro pěší turisty a cyklotrasami pro cykloturisty. Možnost plavby po řece Moravě a Baťově kanálu, prohlídky zámků a dalších památek.

 

HOTEL PANON je orientován nejen na individuální klientelu, ale poskytuje rozsáhlé služby krátkodobým a vícedenním pobytům domácích a zahraničních cestovních kanceláří, s optimálním využitím všech regionálních atraktivit.

Velmi oblíbené jsou také návštěvy ZOO, historických a architektonických památek,vinařských podniků a sklepů s řízenou degustací vín, včetně folklorních slavností.