• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Sportovní pobyty

Soustředění stolních tenistů

Ve spolupráci s SKST Hodonín a na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro týmy stolních tenistů v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Fotbalové soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění fotbalových týmů v Hodoníně s hotelem Panon - a to pro všechny věkové kategorie – internacionálové, dospělí, dorost, junioři, žáci, přípravky

Volejbalové soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro volejbalové týmy v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Vodácké soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro vodácké týmy v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Plavecké soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro plavce v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Hokejové soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost uskutečnění sportovního soustředění hokejových týmů s hotelem Panon v Hodoníně - a to pro všechny věkové kategorie – internacionálové, dospělí, dorost, junioři, žáci, přípravky.

Házenkářské soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro házenkářské týmy v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Futsalové soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro futsalové týmy v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Basketbalové soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost provedení sportovního soustředění pro basketbalové týmy v Hodoníně, ve spolupráci s hotelem Panon, za zajímavých podmínek.

Atletické soustředění

Na základě předchozích pozitivních zkušeností Vám nabízíme možnost výhodného sportovního soustředění atletů na jižní Moravě v Hodoníně. Hodonín je výbornou lokalitou pro soustředění. Jsou zde výborná sportoviště, které lze využít v součinnosti s Atletickým klubem Hodonín, vč. vybavení.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Sportovní pobyty