• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Volný čas

Kam na výlet do okolí Hodonína

V blízkosti města Hodonína se nachází nemálo pamětihodností vybízejících k návštěvě a poznání.

Co zajímavého nabízí město Hodonín?

Hoteloví hosté mohou v r. 2023 získat zvýhodněné vstupenky se slevou ve výši 50% do krytého bazénu či letního koupaliště v sousedství hotelu, ZOO Hodonín, Muzea TGM, Muzea naftového dobývání a geologie, Galerie výtvarného umění, Denních lázní Hodonín s léčivou vodou či na ozdravný pobyt v Solné komoře!

Léto na Moravském Slovácku

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy Hodonína jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity zdejšího regionu.

Podzimní pobyt s otevřenými sklepy

Přijeďte na podzim na jižní Moravu za otevřenými sklepy, které se konají po celý měsíc září - listopad

Sport

Okolí našeho hotelu nabízí celou řadu možností pro sportovní vyžití, rádi pro Vás zařídíme vypůjčení kol či zajistíme některou z dalších sportovních aktivit, neváhejte oslovit naše ochotné recepční či obchodní oddělení.

Kultura

V Hodoníně se nachází spousta kulturních památek a turisticky zajímavých staveb, např. zámek, Masarykovo muzeum, kostel sv. Vavřince, židovský hřbitov, ZOO.V blízkém okolí města (do 15km) se nachází barokní zámek Milotice, areály vinných sklepů Petrov a Nechory, archeologické naleziště v Mikulčicích a mnoho dalších památek.Vzdálenější okolí (cca 30km) nabízí Lednicko-valtický areál, hrad Buchlov či rekreační oblast Radějov.Příjemným zážitkem pro návštěvníky hodonínska je také plavba lodí po Baťově kanálu. Přístaviště a půjčovna lodí se nachází v Hodoníně U jezu.

Ostatní

Pro milovníky aktivní dovolené a pro skupinové či firemní akce je možné zorganizovat výlety do okolí i po celé jižní Moravě, nabídnout průvodcovské služby a dopravu mikrobusem či autobusem, zajistit degustaci a posezení ve vinném sklípku , masáže na objednávku přímo na hotelu či zapůjčení kol.
Přihlásit se k odběru RSS - Volný čas