• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Tematické programy

Rekondiční pobyt v Hodoníně

Hotel PANON nabízí víkendové i vícedenní ozdravné pobyty. Dopřejte si zasloužený regenerační i aktivní odpočinek k obnově sil a kondice, v příjemném prostředí - v lázeňském městě Hodonín.

Folklór a Velikonoce

Zveme Vás na celodenní program, který se uskuteční v Muzeu vesnice jihovýchodní Moravy ve Strážnici pod názvem „ FAŠANKY, FAŠANKY, VELKÁ NOC IDE“.

Soustředění sportovních klubů v Hodoníně

Ve spolupráci s místními sportovními oddíly jsme pro Vás připravili možnost uspořádání letního soustředění na Hotelu PANON v Hodoníně.

Školní výlety na jižní Moravu

Navštivte moravské Slovácko a poznejte krásy jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti!!! Hotel Panon Vám nabízí ubytování v srdci Slovácka, které nabízí svým návštěvníkům množství atraktivních lokalit ke shlédnutí a obohacení vědomostí o naší krásné zemi.

Valentýnský pobyt

V únoru vás zveme na jižní Moravu na Valentýnský pobyt pro zamilované páry. Zažijete romantiku ve dvou v kraji vína, památek a živých folklorních tradic. Jižní Morava vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou, která se vyznačuje pohodou a dobrou náladou.

Moravská v růžovém 4.5.2024 Moravská Nová Ves

Po dlouhé pauze se otevřou sklepní uličky Výmol a Zátiší. Bude otevřeno šest sklepů místních vinařů, kde ochutnáte nejen růžové ale i bílé a červené víno.

Košt ovocných pálenek a kysaného zelí Mikulčice

Zúčastněte se ochutnávky ovocných pálenek a kysaného zelí, která se uskuteční 20.1.2024 v Kulturním domě v Mikulčicích.

Advent na JIŽNÍ MORAVĚ

Srdečně Vás zveme prožít příjemné období adventu na jižní Moravě. Jelikož se náš hotel nachází pouhých 100 km od Vídně, mohou se naši hosté vypravit na výlet do hlavního města Rakouska a navštívit místní vánoční trhy, které se konají od poloviny listopadu až do Vánoc. Večery je možné zpestřit návštěvou vinných sklepů nebo místního minipivovaru.

Léto na Moravském Slovácku

Zveme Vás na Moravské Slovácko a poznejte krásy Hodonína jednoho z nejúrodnějších a nejteplejších regionů naší vlasti. Spojte příjemné s užitečným. Navštivte zajímavosti a atraktivity zdejšího regionu.

Víno a dýně 19.10.2024 Moravská Nová Ves

Hotel Panon Vás zve na tradiční akci víno a dýně. Začátek akce v 11:00 hodin, dýňové speciality už neodmyslitelně patří k našemu dni mezi sklepy… K dobré náladě nám zahraje živá muzika.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Tematické programy