• Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski
  • Magyar

Rekreační pobyty

Září- „Babí léto“ na Jižní Moravě

Využijte možnosti strávit příjemné období začínajícího podzimu „babího léta“ v Hodoníně, v přívětivém vinařském kraji Moravského Slovácka – k odpočinku, relaxaci, rekreačnímu sportování či poznávání zajímavých míst. Září je především měsíc burčáků, slavností, lidových veselic a hodování.

Prázdninový pobyt - červenec a srpen

Využijte možnosti pobytu v hotelu PANON, v letním prázdninovém období červenec – srpen 2023. V příjemném a pohostinném kraji Moravského Slovácka – k odpočinku, relaxaci, rekreačnímu sportování a návštěvě zajímavých míst.

Říjnový - Podzimní pobyt

Využijte možnosti strávit podzimní chvíle na hotelu PANON, v příjemném vinařském kraji Moravského Slovácka, s řadou zajímavých míst a bohatým společenským životem – k odpočinku, relaxaci, rekreačnímu sportování či návštěvě vinných sklípků, pamětihodností aj. zajímavých míst.

Listopadový - Svatomartinský pobyt

Využijte možnosti podzimního pobytu v hotelu PANON, v období Listopad 2023, v příjemném a pohostinném kraji Moravského Slovácka – k odpočinku, relaxaci, rekreačnímu sportování, degustací vín ve vinných sklepích i návštěvě zajímavých míst.

Dubnový - Velikonoční pobyt 2023

Využijte možnosti pobytu v Hodoníně v dubnu - příjemném jarním období - v pohostinném kraji Moravského Slovácka – k odpočinku, relaxaci, jarnímu sportování a návštěvě zajímavých míst. Duben na Hodonínsku je měsíc velikonočních tradic, otvírání sklepů, zahájení plavební sezony na řece Moravě a Baťově kanále, otvírání cyklostezek a řady zajímavých folklórních akcí a lidových veselic.

Lednový - Masopustní pobyt 2023

Využijte možnosti lednového pobytu v Hodoníně – v hotelu PANON, v příjemném a pohostinném kraji Moravského Slovácka – kde to v lednu žije folklórními zvyky, lidovými veselicemi a zajímavými tradicemi.

Adventní prosincový pobyt na Jižní Moravě

Hotel Panon Vás srdečně zve k předvánoční návštěvě Jižní Moravy – do Moravského Slovácka - v romantickém adventním období!

Únorový - Fašankový pobyt 2023

Využijte možnosti únorového pobytu v Hodoníně – v hotelu PANON, v příjemném a pohostinném kraji Moravského Slovácka – kde to v únoru ožije fašankovými slavnostmi aj. zajímavými společenskými akcemi, typickými pro zdejší region.

Březnový - jarní pobyt 2023

Využijte možnosti pobytu v Hodoníně v nádherném období časného jara, kdy se na jižní Moravě probouzí příroda a slavnostně vítá jaro - v příjemném a pohostinném kraji Moravského Slovácka – k odpočinku, relaxaci, jarnímu sportování a návštěvě zajímavých míst. Březen na Hodonínsku je měsíc jarních oslav, degustačních výstav vín, ochutnávek regionálních specialit.

Květnový - Aktivní pobyt 2023

Využijte možnosti pobytu v Hodoníně v nádherném květnovém období na Moravském Slovácku – k aktivnímu odpočinku, jarnímu sportování, relaxaci a návštěvě zajímavých míst. Květen na Hodonínsku je měsíc jarních slavností, aktivního sportování v malebném prostřední vinných cyklostezek, plavební sezóny na řece Moravě a Baťově kanále, jarních výstav a trhů vín spojených s degustacemi.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Rekreační pobyty